به ایران فریلنسر خوش آمدید :

چنانچه به دنبال برون سپاری پروژه های خود باشید می توانید بهترین نیرو های متخصص را به بهترین دستمزد استخدام نمایید و همچنین اگر به دنبال کسب درآمد باشید می توانید حتی از کوچک ترین مهارت خود درآمد کسب نمایید.

j

info@iran-freelancer..ir
ایران - فریلنسر را دنبال کنید

ایران – فریلنسر

هر پروژه ای و در هر زمینه ای دارید را میتوانید از طریق ایران-فریلنسر انجام دهید.متخصصین ما از سراسر ایران آماده ارایه خدمات به شما هستند

ثبت نام

برای استفاده از خدمات ایران-فریلنسر ثبتنام در سایت الزامی است و پس ار ثبت نام شما به پانل کاربری خود (همزمان کارفرما و فریلنسر)دسترسی خواهید داشت

ایران  فریلنسر ایران  فریلنسر
ایران  فریلنسر ایران  فریلنسر

کارفرما:

از پانل کاربری پروژه خود را میتوانید ثبت کنید و با وارد کردن دسته بندی موضوع کار خود- تخصص ها ی مورد نظر-شرح پروژه-شروط لازم –محدوده مبلغ پروژه و دیگر مشخصات پروژه خود را ثبت کنید.

سایت به فریلنسرهایی که در دسته بندی مشخص شده شما باشند و مهارتها و تخصص هایی که مشخص کرده اید را داشته باشند اطلاع رسانی میکند.همچنین در قسمت مشاهده پروژه های آگهی شده کاربران میتوانند از آگهی پروژه شما اطلاع حاصل کنند.

سپس فریلنسرهایی که تخصص لازم شما را داشته باشند به شما پیشنهاد میدهند و شما از میان آنها یکی را انتخاب کرده و به توافق نهایی قیمت دقیق مدت زمان دقیق و …. خواهید رسید.

برای انتخاب بهتر فریلنسر میتوانید به پروفایل وی مراجعه کرده مشخصات -رزومه و نمونه کارهای وی را ببینید و نزدیکترین فریلنسر به سلایق خود را انتخاب کنید.

پس از توافق نهایی و انتخاب فریلنسر کارفرما مبلغ توافق شده را به حساب سایت واریز کرده این مبلغ نزد سایت به امانت باقی خواهد ماند.پس از انجام پروژه و یا در حین انجام مطابق پلان پرداخت پس از تایید هر مرحله از کار توسط کارفرما هزینه فریلنسر پس از کسر کارمزد به حساب کیف پول وی واریز خواهد شد.

فریلنسر با انتخاب گزینه نمایش اعتبار کیف پول میتواند جهت ایجاد اعتماد کارفرما اعتبار کیف پول در پروفایل خود را قابل مشاهده کند.

پس از اتمام پروژه در صورت رضایت کامل از لحاظ کیفیت زمان تحویل و موارد دیگر کارفرما میتواند به دلخواه مبلغی بابت پاداش به فریلنسر پرداخت نماید.مبلغ پاداش نیز مطابق روال سایت پس از کسر کارمزد به حساب کیف پول فریلنسر واریز میگردد.

کارفرما پس از اتمام پروژه به فریلنسر امتیاز میدهد و نظر خود را نسبت به کارکرد فریلنسر اعلام میدارد- که این موارد در پروفایل فریلنسر ثبت میشود و کارفرمایان بعدی میتوانند از این نظرات جهت انتخاب فریلنسر مناسب خود استفاده کنند.

سپرده انجام تعهدات:

کارفرما میتواند برای اطمینان بیشتر از انجام کامل پروژه در مرحله ثبت پروژه درخواست سپرده انجام تعهدات با مبلغ معادل پروژه یا کمتر از آن را ثبت نماید در اینصورت تنها فریلنسرهایی میتوانند پیشنهاد دهند که اعتبار کیف پول آنها بیشتر از سپرده انجام تعهدات مورد نیاز کارفرما باشد.مبلغ سپرده انجام تعهدات در کیف پول فریلنسر مسدود خواهد شد و در صورت انتخاب نشدن توسط کارفرما مسترد خواهد شد و در صورت انتخاب شدن توسط کارفرما مبلغ مذکور تا انتهای پروژه مسدود خواهد شد و پس از تایید نهایی کارفرما مسترد خواهد شد و در صورت عدم انجام تعهدات مبلغ فوق از حساب فریلنسر کسر خواهد شد.در پروژه هایی که کارفرما درخواست سپرده انجام تعهدات نداده است نیز فریلنسر میتواند جهت جلب اعتماد کارفرما و رقابت با دیگر فریلنسرها پیشنهاد سپرده انجام تعهدات را به کارفرما بدهد.فیلد سپرده انجام تعهدات تا مرحله انتخاب فریلنسر و قبل از عقد قرارداد برای کارفرما باز خواهد بود.

ایران  فریلنسر ایران  فریلنسر
ایران  فریلنسر ایران  فریلنسر

فریلنسر:

اگر فریلنسر هستید پس از عضویت در سایت به پانل کاربری دسترسی خواهید داشت . پروژه های جدید که کارفرمایان در سایت ثبت میکنند مطابق

تخصص و مهارتهایی که در تکمیل اطلاعات پروفایل خود وارد کرده اید برای شما بصورت خودکار ایمیل میشود و یا میتوانید در قسمت پروژه های مرتبط پروژه های مرتبط با تخصص خود را بیابید و پیشنهاد انجام کار خود را آغاز کنید.کارفرما از بین پیشنهاد های ارسالی یکی را انتخاب کرده و قیمت –زمان و شرایط خاص پروژه مشخص شده و پس از واریز مبلغ قرارداد توسط کارفرما در سایت قرارداد منعقد میشود و فریلنسر باید شروع به انجام پروژه کند.هر چه پروفایل کاربری و رزومه و نمونه کارهای خود را بیشتر کنید شانس بیشتری برای گرفتن پروژه خواهی داشت.

گروه کاری

شرکت خود را در ایران-فریلنسر راه اندازی کنید

برخی پروژه ها نیاز به همکاری چندین متخصص بصورت همزمان دارد به عنوان مثال طراحی یک ساختمان نیاز به مهندس طراح معمار،مهندس عمران-طراح سازه -مهندس برق – مهندس تاسیسات دارد که بصورت همزمان و با هماهنگی هم روی پروژه کار کنند، ایران فریلنسر اولین مرکز ایجاد گروههای کاری تخصصی آنلاین میباشد، شما میتوانید گروه کاری خود را تاسیس کنید و از همکاران خود بخواهید که در گروه کاری شما عضو شوند،عملا شرکت مجازی خود را بدون هزینه های سرسام آور تهیه دفتر ،تجهیزات دفتری و فنی،بیمه،مالیات،حقوق ثابت و …راه اندازی کرده اید.تمامی پروژه های طراحی- مشاوره- مطالعات طرح در این بستر قابل انجام است.

این روش برای کارفرمایان نیز بسیار راحت تر و دلپذیرتر خواهد بود که کل پروژه خود را بصورت یکجا به یک گروه کاری یا شرکت بسپارند و از همان شرکت نیز نتیجه را بخواهند.تا اینکه با چندین متخصص جداگانه کار کنند.

در این روش در گروه کاری پس از دریافت اطلاعات اولیه و موارد مورد نظر کارفرما ،هر متخصص قیمت و زمان ارائه خدمات خود را میدهد و قیمت و زمان نهایی انجام کل کار را به کارفرما ارائه میدهد و در صورت توافق قرارداد امضا شده و پروژه شروع میشود. تمامی امکانات سایت از قبیل امتیاز دهی،ارائه قیمت و …برای گروه کاری نیز میباشد.

ایران  فریلنسر ایران  فریلنسر
ایران  فریلنسر ایران  فریلنسر

سیستم ضمانت پرداخت

لازمه عقد قرارداد پرداخت هزینه اجرای کار از طرف کارفرما میباشد که هزینه مذکور به حساب سایت واریز میگردد تا انتهای انجام پروژه نزد سایت به امانت باقی خواهد ماند،پس از اجرای پروژه و تایید کارفرما مبلغ به حساب فریلنسر واریز میگردد.در صورت بروز اختلاف با درخواست طرفین داور سایت وارد شده و پس از بررسی حکم مورد نظر را میدهد.لذا هر دو طرف حتما قوانین و مقررات را مطالعه کرده تا از بروز مشکل پیشگیری شود.در صورتیکه در مدت زمان قرارداد پروژه به پایان نرسد برای فریلنسر نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد،ولی در صورتیکه از نظر کارفرما بلامانع باشد پس از اتمام با تاخیر پروژه و تایید نهایی هزینه فریلنسر پرداخت میگردد

در صورتیکه خدماتی نیاز به تایید نفر سوم داشته باشد(مانند مهندس ناظر در پروژه های مهندسی یا ارگانی که کارفرما پروژه را به آن ارائه دهد) با ذکر این موضوع در شرایط قرارداد از طرف کارفرما ،درصدی از مبلغ پروژه که در ابتدا ذکر میگردد پس از تایید ناظر سوم و در صورت نیاز انجام اصلاحات مابقی مبلغ به حساب فریلنسر واریز میگردد.

سیستم پشتیبانی

برای برخی از خدمات کارفرما نیاز به پشتیبانی خدمات ارائه شده دارد به عنوان مثال جهت طراحی و پیاده سازی وبسایت کارفرما نیاز به پشتیبانی و رفع باگها و مشکلات احتمالی سایت دارد که در ایران فریلنسر با مشخص کردن گزینه پشتیبانی و مدت زمان آن قابل انجام است هزینه پشتیبانی و گارانتی میتواند در شرایط اصلی قرارداد بیاید و هزینه آن برای مدت زمان مشخص توسط کارفرما پرداخت میگردد

کارفرما هنگام ثبت آگهی گزینه نیاز به پشتیبانی را تیک زده و مدت زمان آنرا نیز مشخص میکند.به عنوان مثال پیاده سازی وبسایت فروشگاهی با یک سال پشتیبانی

ایران  فریلنسر ایران  فریلنسر